Cellular One
 
Cauti un accesoriu pentru telefon sau tableta?
Romania | Lei | Romana
  • Contul meu
    • AutentificareX



    • sau inregistrare
  • Braila
    • Cellularone
    • Calea Calarasilor 66
      • Adresa
        str. Calea Calarasilor, nr.66
        str. Calea Calarasilor, nr.66
        EMAIL
        braila2@cellularone.ro

    • Calea Calarasilor 254
      • Adresa
        Str. Calea Calarasilor nr. 254,colt cu str. Milcov.
        Str. Calea Calarasilor nr. 254,colt cu str. Milcov.
        EMAIL
        braila4@cellularone.ro

    • Braila Shopping City
      • Adresa
        Sat Varsatura, Str. Principala.
        Sat Varsatura, Str. Principala.
        EMAIL
        braila1@cellularone.ro

    • Ianca
      • Adresa
        Calea Brailei, bl. 83
        Calea Brailei, bl. 83
        EMAIL
        ianca@cellularone.ro

  • Bucuresti
    • B-dul Ion Mihalache
      • Adresa
        B-dul Ion Mihalache nr. 107, Sector 1.
        B-dul Ion Mihalache nr. 107, Sector 1.
        EMAIL
        mihalache@cellularone.ro

    • Piata Romana
      • Adresa
        Bd. Dacia nr. 35; Piata Romana.
        Bd. Dacia nr. 35; Piata Romana.
        EMAIL
        romana@cellularone.ro

    • B-dul Alexandru Obregia
      • Adresa
        Bd Alexandru Obregia, nr 31, Sector 4.
        Bd Alexandru Obregia, nr 31, Sector 4.
        EMAIL
        obregia@cellularone.ro

    • Liberty Center
      • Adresa
        sect. 5, Str. Progresului, nr. 151-171, incinta Liberty Center, parter.
        sect. 5, Str. Progresului, nr. 151-171, incinta Liberty Center, parter.
        EMAIL
        liberty@cellularone.ro

    • Drumul Taberei
      • Adresa
        sect. 6, Str. Drumul Taberei, nr. 94, bl. 519.
        sect. 6, Str. Drumul Taberei, nr. 94, bl. 519.
        EMAIL
        drtaberei@cellularone.ro

  • Botosani
    • Botosani
      • Adresa
        str. Arhimandrit Marchian, nr. 3AB
        str. Arhimandrit Marchian, nr. 3AB
        EMAIL
        botosani2@cellularone.ro

  • Constanta
    • Medgidia
      • Adresa
        Piateta Decebal, lot 2, bl P2, parter, jud. Constanta
        Piateta Decebal, lot 2, bl P2, parter, jud. Constanta
        EMAIL
        medgidia@cellularone.ro

  • Ialomita
    • Slobozia
      • Adresa
        Bd-ul Matei Basarab, bl. K1, parter, jud. Dambovita.
        Bd-ul Matei Basarab, bl. K1, parter, jud. Dambovita.
        EMAIL
        slobozia@cellularone.ro

    • Tandarei
      • Adresa
        sos. Bucuresti, bl. 84, sc. D1
        sos. Bucuresti, bl. 84, sc. D1
        EMAIL
        tandarei@cellularone.ro

  • Galati
    • Galati (str.Domneasca)
      • Adresa
        Galati, str. Domneasca, nr.7 (vis-a-vis de complexul comercial Winmarkt)
        Galati, str. Domneasca, nr.7 (vis-a-vis de complexul comercial Winmarkt)
        EMAIL
        galati4@cellularone.ro

    • Tecuci
      • Adresa
        Str. Gheorghe Petrascu, nr.1
        Str. Gheorghe Petrascu, nr.1
        EMAIL
        tecuci@cellularone.ro

    • Siderurgistilor
      • Adresa
        Str. Siderurgistilor, nr. 40, bl. M1B, sc. 7, parter.
        Str. Siderurgistilor, nr. 40, bl. M1B, sc. 7, parter.
        EMAIL
        galati3@cellularone.ro

    • Brailei 234
      • Adresa
        Str. Brailei nr. 234, parter.
        Str. Brailei nr. 234, parter.
        EMAIL
        galati1@cellularone.ro

    • Brailei 200A
      • Adresa
        Str. Brailei nr. 200A, Bl. B6.
        Str. Brailei nr. 200A, Bl. B6.
        EMAIL
        galati2@cellularone.ro

  • Iasi
    • Iasi
      • Adresa
        Str. Pacurari, Nr 15-17, Bl 538.
        Str. Pacurari, Nr 15-17, Bl 538.
        EMAIL
        iasi@cellularone.ro

    • Harlau
      • Adresa
        Str. Stefan Cel Mare, bl. 22, Jud. Iasi.
        Str. Stefan Cel Mare, bl. 22, Jud. Iasi.
        EMAIL
        harlau@cellularone.ro

    • Tg. Frumos
      • Adresa
        Str. Cuza Voda, bl. 36, Jud Iasi.
        Str. Cuza Voda, bl. 36, Jud Iasi.
        EMAIL
        tgfrumos@cellularone.ro

    • Pascani
      • Adresa
        Str.Stefan cel mare,Bl. A5, Jud. Iasi.
        Str.Stefan cel mare,Bl. A5, Jud. Iasi.
        EMAIL
        pascani@cellularone.ro

  • Suceava
    • Gura Humorului
      • Adresa
        Piata Agroalimentara, Jud. Suceava
        Piata Agroalimentara, Jud. Suceava
        EMAIL
        humor@cellularone.ro

    • Suceava - George Enescu
      • Adresa
        B-dul George Enescu, nr. 12.
        B-dul George Enescu, nr. 12.
        EMAIL
        suceava2@cellularone.ro

    • Suceava - B-dul Unirii
      • Adresa
        B-dul Unirii nr. 39, cartier Burdujeni.
        B-dul Unirii nr. 39, cartier Burdujeni.
        EMAIL
        suceava@cellularone.ro

  • Tulcea
    • Tulcea
      • Adresa
        Str. Babadag, nr. 1, complex Winmarkt.
        Str. Babadag, nr. 1, complex Winmarkt.
        EMAIL
        tulcea@cellularone.ro

    • Macin
      • Adresa
        str. Victoriei, nr. 1, Jud. Tulcea.
        str. Victoriei, nr. 1, Jud. Tulcea.
        EMAIL
        macin@cellularone.ro

  • Vaslui
    • Husi
      • Adresa
        Str. Florilor, bl. 22, Jud. Vaslui.
        Str. Florilor, bl. 22, Jud. Vaslui.
        EMAIL
        husi@cellularone.ro

  • Vrancea
    • Adjud
      • Adresa
        str. Republicii nr. 88, Jud. Vrancea.
        str. Republicii nr. 88, Jud. Vrancea.
        EMAIL
        adjud@cellularone.ro

    • Focsani
      • Adresa
        Bdul Unirii, nr.50, bloc 44, jud. Vrancea.
        Bdul Unirii, nr.50, bloc 44, jud. Vrancea.
        EMAIL
        focsani@cellularone.ro

    • Panciu
      • Adresa
        str. Ciprian Porumbescu, bl.2-4; jud. Vrancea.
        str. Ciprian Porumbescu, bl.2-4; jud. Vrancea.
        EMAIL
        panciu@cellularone.ro

  • Prahova
    • Campina
      • Adresa
        B-dul Carol I, nr. 20, bl 2C, parter.
        B-dul Carol I, nr. 20, bl 2C, parter.
        EMAIL
        campina@cellularone.ro

    • Ploiesti
      • Adresa
        Str. Mihai Eminescu, nr.28A, bl. Gioconda, parter, ap.22-8.
        Str. Mihai Eminescu, nr.28A, bl. Gioconda, parter, ap.22-8.
        EMAIL
        ploiesti2@cellularone.ro

    • Ploiesti Shopping City
      • Adresa
        Ploiesti Shopping City, DN 1A, com Blejoi.
        Ploiesti Shopping City, DN 1A, com Blejoi.
        EMAIL
        ploiesti1@cellularone.ro

    • Sinaia
      • Adresa
        B-dul. Republicii, nr. 14C .
        B-dul. Republicii, nr. 14C .
        EMAIL
        sinaia@cellularone.ro

    • Valenii de Munte
      • Adresa
        B-dul Nicolae Iorga 61, bl.14, parter.
        B-dul Nicolae Iorga 61, bl.14, parter.
        EMAIL
        valeni@cellularone.ro

Top